| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 4 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2010 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 29 juni 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 17 december 2025 |
| APK vervaldatum | 16 augustus 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 2 juli 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 16 augustus 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 1 |
| Kenteken | 24LTN9 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model/Handelsbenaming | PASSAT |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0307*23 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 39.128 |
| BPM | € 7.077 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Max. vermogen | 90.00 kW / 122 pk |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13.3) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19.6) |
| Verbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16.7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
| Massa leeg | 1.401 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.501 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.040 kg |
| Maximum laadvermogen | 539 kg |
| Voorasdruk | 1030 kg |
| Achterasdruk | 1060 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.400 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.710 mm |
| Leeftijd voertuig | 15 jaar en 9 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 15 jaar en 9 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 17 december 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 3 maanden (102 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 16 augustus 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 16 augustus 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 16 augustus 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |