| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 03-12-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2002 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 31 januari 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 december 2025 |
| APK vervaldatum | 3 december 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 3 december 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 3 december 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 4 |
| Kenteken | 22JBLK |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e4*98/14*0040*05 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 13.008 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2435 cc |
| Max. vermogen | 147.00 kW / 200 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4500 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 15,5 l/100km (1 op 6.5) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,8 l/100km (1 op 11.4) |
| Verbruik gecombineerd | 11,3 l/100km (1 op 8.8) |
| CO2-uitstoot | 270 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.660 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.760 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.220 kg |
| Maximum laadvermogen | 460 kg |
| Voorasdruk | 1130 kg |
| Achterasdruk | 1190 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Leeftijd voertuig | 24 jaar |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 24 jaar |
| Bij huidige eigenaar sinds | 4 december 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (60 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 3 december 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 2 mei 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 3 augustus 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |