| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Verlopen |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 7 juli 2009 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 7 juli 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 november 2024 |
| APK vervaldatum | 13 januari 2025 |
| Datum laatste APK keuring | 12 januari 2024 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 13 januari 2025 |
| Aantal keuringen in Nederland | 1 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 2 |
| Kenteken | 21JLZ1 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2001/116*0065*05 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 45.154 |
| BPM | € 10.438 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Max. vermogen | 107.00 kW / 146 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4500 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 11,7 l/100km (1 op 8.5) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14.5) |
| Verbruik gecombineerd | 8,6 l/100km (1 op 11.6) |
| CO2-uitstoot | 206 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | C |
| Massa leeg | 1.467 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.567 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.180 kg |
| Maximum laadvermogen | 613 kg |
| Voorasdruk | 1080 kg |
| Achterasdruk | 1150 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.320 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Leeftijd voertuig | 16 jaar en 8 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 16 jaar en 8 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 4 november 2024 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 jaar en 5 maanden (516 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 1 |
Vervaldatum: 13 januari 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200327 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |