| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Geen oordeel |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 16-10-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 7 januari 2008 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 21 juni 2011 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 oktober 2023 |
| APK vervaldatum | 16 oktober 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 16 oktober 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 16 oktober 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 3 |
| Kenteken | 14RLJ6 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model/Handelsbenaming | 5ER REIHE |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | ZWART |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0230*09 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 9.141 |
| Aantal cilinders | 6 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Max. vermogen | 200.00 kW / 272 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Toerental bij stationair meting | 5025 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 11,0 l/100km (1 op 9.1) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17.2) |
| Verbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | B |
| Massa leeg | 1.605 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.705 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.230 kg |
| Maximum laadvermogen | 525 kg |
| Voorasdruk | 980 kg |
| Achterasdruk | 1300 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.000 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.890 mm |
| Leeftijd voertuig | 18 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 14 jaar en 9 maanden |
| Geïmporteerd | Ja - 3 jaar en 5 maanden in het buitenland |
| Bij huidige eigenaar sinds | 6 oktober 2023 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 2 jaar en 5 maanden (905 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 16 oktober 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
Vervaldatum: 4 oktober 2025
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 4 oktober 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |