| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 4 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 9 mei 2003 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 9 mei 2003 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 december 2025 |
| APK vervaldatum | 25 juni 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 25 juni 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 25 juni 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 2 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 4 |
| Kenteken | 12LTFS |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model/Handelsbenaming | S 500 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*97/27*0099*11 |
| Nieuwprijs (catalogus) | - |
| BPM | € 34.973 |
| Aantal cilinders | 8 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 4966 cc |
| Max. vermogen | 225.00 kW / 306 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Toerental bij stationair meting | 4200 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 18,0 l/100km (1 op 5.6) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 8,7 l/100km (1 op 11.5) |
| Verbruik gecombineerd | 11,9 l/100km (1 op 8.4) |
| CO2-uitstoot | 285 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | F |
| Massa leeg | 1.775 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.875 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.400 kg |
| Maximum laadvermogen | 525 kg |
| Voorasdruk | 1130 kg |
| Achterasdruk | 1325 kg |
| Aanhangermassa geremd | 2.100 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.970 mm |
| Leeftijd voertuig | 22 jaar en 8 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 22 jaar en 8 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 22 december 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 1 maand (46 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 2 |
Vervaldatum: 25 juni 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 13 oktober 2024
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (1):
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |