| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 16-10-2026 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 11 juli 2008 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 11 juli 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 november 2025 |
| APK vervaldatum | 16 oktober 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 16 oktober 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 16 oktober 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | 02GKN1 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model/Handelsbenaming | 5ER REIHE |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0230*12 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 65.782 |
| BPM | € 15.154 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 125.00 kW / 170 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Toerental bij stationair meting | 5025 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10.5) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18.2) |
| Verbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14.3) |
| CO2-uitstoot | 167 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | A |
| Massa leeg | 1.565 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.665 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.190 kg |
| Maximum laadvermogen | 525 kg |
| Voorasdruk | 980 kg |
| Achterasdruk | 1280 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.890 mm |
| Leeftijd voertuig | 17 jaar en 8 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 17 jaar en 8 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 21 november 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 4 maanden (128 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 16 oktober 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 8 oktober 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 22 september 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Geen terugroepacties bekend voor dit voertuig |