| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Nog 2 maanden geldig |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Ja, openstaande terugroepactie |
| Datum eerste toelating | 27 augustus 2010 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 27 augustus 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 november 2025 |
| APK vervaldatum | 17 juni 2026 |
| Datum laatste APK keuring | 26 mei 2025 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 17 juni 2026 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 0 |
| Kenteken | 01NBK2 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model/Handelsbenaming | AUDI A6 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e1*2001/116*0254*23 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 51.691 |
| BPM | € 10.664 |
| Aantal cilinders | 4 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 125.00 kW / 170 pk |
| Geluidsniveau stationair | 71 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3750 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 10,5 l/100km (1 op 9.5) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16.1) |
| Verbruik gecombineerd | 7,8 l/100km (1 op 12.8) |
| CO2-uitstoot | 181 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
| Massa leeg | 1.610 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.710 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.265 kg |
| Maximum laadvermogen | 555 kg |
| Voorasdruk | 1155 kg |
| Achterasdruk | 1225 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.500 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.860 mm |
| Leeftijd voertuig | 15 jaar en 7 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 15 jaar en 7 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 6 november 2025 |
| Tijd bij huidige eigenaar | 4 maanden (143 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 17 juni 2026
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 17 juni 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
Vervaldatum: 17 juni 2024
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Openstaande terugroepactie |
|---|---|
| Referentiecode | MGP250311 |
| Producent | Pon's Automobielhandel B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden. |
| Herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen. |