| RDW Status | Ok |
|---|---|
| Gestolen of vermist | Nee |
| Kilometerstand controle | Logisch |
| WOK-status | Nee |
| Taxi | Nee, niet als taxi gebruikt |
| APK | Geldig tot 30-03-2027 |
| Geëxporteerd | Nee |
| WAM Verzekerd | Ja |
| Openstaande terugroepactie | Nee |
| Datum eerste toelating | 9 januari 2009 |
|---|---|
| Datum eerste tenaamstelling Nederland | 9 januari 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 30 maart 2027 |
| Datum laatste APK keuring | 20 februari 2026 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 30 maart 2027 |
| Aantal keuringen in Nederland | 3 |
| Totaal geconstateerde gebreken | 5 |
| Kenteken | 00HKH8 |
|---|---|
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model/Handelsbenaming | V70 |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Voertuigcategorie | M1 |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2001/116*0065*04 |
| Nieuwprijs (catalogus) | € 56.959 |
| BPM | € 15.626 |
| Aantal cilinders | 5 |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Max. vermogen | 147.00 kW / 200 pk |
| Geluidsniveau stationair | 73 dB |
| Toerental bij stationair meting | 3600 tpm |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik binnen bebouwde kom | 15,2 l/100km (1 op 6.6) |
| Verbruik buiten bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13.2) |
| Verbruik gecombineerd | 10,4 l/100km (1 op 9.6) |
| CO2-uitstoot | 247 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | E |
| Massa leeg | 1.574 kg |
|---|---|
| Massa rijklaar | 1.674 kg |
| Maximum toelaatbare massa | 2.280 kg |
| Maximum laadvermogen | 606 kg |
| Voorasdruk | 1190 kg |
| Achterasdruk | 1150 kg |
| Aanhangermassa geremd | 1.800 kg |
| Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Leeftijd voertuig | 17 jaar en 2 maanden |
|---|---|
| Tijd in Nederland | 17 jaar en 2 maanden |
| Bij huidige eigenaar sinds | 25 maart 2026 |
| Tijd bij huidige eigenaar | Minder dan 1 maand (10 dagen) |
| Aantal APK keuringen in NL | 3 |
Vervaldatum: 30 maart 2027
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (3):
Vervaldatum: 30 maart 2026
Type: periodieke controle
Geconstateerde gebreken (2):
Vervaldatum: 30 maart 2025
Type: periodieke controle
Geen gebreken geconstateerd
| Status | Producent heeft herstel gemeld |
|---|---|
| Referentiecode | MGP200327 |
| Producent | Volvo Cars Nederland B.V. |
| Categorie | Motorrijtuigen - carrosserie (beschermingsmiddelen inzittenden) |
| Gevolgen | De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding. |
| Herstel | vervangen van de autogordelsluiting. |